הועד המנהל

הועד המנהל

 

ועד הקהילה מתכנס אחת לחודש ודן בנושאים השונים שעל סדר יום הקהילה.

 

יו"ר הועד - מיכל שביט. פרטים בקישור.


גזבר הועד - דן הרוורד, גר במבשרת משנת 2000 יחד עם אשתו עדה ושלושת ילדיהם. על תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב עד לאחרונה עבד בדויטשה בנק בתפקיד ראש מחלקת מחקר ואחראי על האנליזה של חברות ישראליות לצורך השקעה, גיוס הון וכדומה. לפני כן היה בין מקימי הסניף הישראלי של בנק HSBC. כיום משמש כיועץ עצמאי.

הכירו את חברי הוועד:

 

פרופסור רונן בארי: יליד הארץ, רופא בכיר  במערך הלב בבית החולים "הדסה" עין כרם ומנהל את המרכז לחקר הלב.מרצה בכיר בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, ומרצה אורח בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

רס"ן במילואים בחיל השריון.
נשוי למורית,  רופאת ילדים ומנכ"ל בית חולים אלין לשקום ילדים ונוער, ואב לעמרי, יואב וניתאי.

כיהן כיו"ר הקהילה בארבע השנים האחרונות, (עד ספטמבר 2014)

מיכל ליכטיג


לאנה זילברמן סולובי 


סטפן רוקם
: תושב מבשרת ציון מזה 27 שנים. אחד ממייסדי הקהילה, חזן מתנדב, כיהן כיושב הראש בין השנים 1998- 2004.

ירון שביט
: יליד הארץ, נשוי למיכל ואב ליוחאי, יפתח ויערה. גדל בהוד-השרון , והוא קצין בכיר במילואים. סיים לימודי משפטים תואר ראשון באוניברסיטה העברית ותואר שני באוניברסיטת בר-אילן. ירון שותף מנהל במשרד עו"ד. תושב מבשרת ציון מ 1996 וחבר הקהילה מ 1998. ירון הוא יושב הראש הקודם של הקהילה: "אפשר וצריך למצוא את המשותף והמחבר בין בני אדם באשר הם, יהודים ציונים בחו"ל וישראלים, ובין הישראלים לבין עצמם". ירון אופטימי ומאמין כי עשייה ומחויבות יביאו לתוצאות.

 

אביבה שוורצפלד: ילידת קנדה, חיה בארץ קרוב ל 40 שנה. גרה במבשרת מאז 1990. אם לארבעה ילדים בני 21-30 ולילד בן 17.5 אשר גר עימה באומנה. "יש לי את הכבוד להיות בין מייסדי הקהילה ולראות אותה גדלה ומתפתחת". כדבריה של אביבה.

עו"ד אורלי ארז לחובסקי

תחיה גרינוולד

ד"ר מורית בארי


בוב גולדווסר

עו"ד ליאור טחורש:  צבר, יליד 1966, נשוי למזל ואב לאופיר ולהדר (שניהם נהנו מאד בגני קמץ), מתגורר במבשרת ציון משנת 1994, בעלים ומנהל של מכון לפוליגרף וסוכנות לביטוח.

 

ארין פולר: עליתי ארצה ב-1974, הצטרפתי לקיבוץ ובאותו הזמן למדתי פסיכולוגיה באוניברסיטה העברית.  לאחר מעבר לירושלים בתחילת שנות ה-80, עבדתי באוניברסיטה העברית במחלקה ליהדות זמננו עד שנכנסתי לתחום התיירות.  היום אני עובדת  כמנהלת תוכניות באחת החברות המובילות בארץ לתיירות נכנסת שהיא גם משתפת פעולה עם "ארצה" והתנועה הרפורמית, והרבה מהקהילות המתארחות עם חברי קמ"ץ באות דרכינו. אני תושבת מבשרת משנת 2003 ומאד נהנת  מאינטימיות של המקום יחד עם הגישה נוחה לעיר.

 

מייקל שוורץ: נולד בזימבבואה ועלה ארצה בשנת 1979. תושב מבשרת ציון משנת 1994.  נשוי לג'ולי (פעילה בקמץ) ואב לארבעה ילדים, כולם בוגרי גני קמץ ועלו לתורה בקמץ.  נהנה להשתתף בתפילות ליל שבת.  עובד ב-CNN ירושלים משנת 1987.

אביבה שוורצפלד

 

ועדת הביקורת של קמץ

 

 

אילת הימן

רון דול

 

מתוי אלבום: נולד וגדל ברידינג', אנגליה.  עלה ארצה ב-1998 וגר במבשרת משנת 2000.  יש לו BSc במדעי המחשב ו-MSc ברשתות מידע.  עובד בחברת סיסקו כמנהל בכיר ואחראי על מחלקת דרום אמריקה.  נשוי לליז ואבא לארבעה ילדים, כולם בוגרי גני קמץ, שנים מהם כבר עלו לתורה בקהילה.


פעילות הקהילה מתקיימת בתמיכת הסוכנות היהודית לא"י, המגבית היהודית מטרו-וסט, התנועה ליהדות מתקדמת בישראל, WRJ , האיגוד העולמי ליהדות מתקדמת ותורמים פרטיים.